Mercedes-Benz

Vozidlá Mercedes-Benz Certified

Zoznam výhod pre vozidlá označené značkou Mercedes-Benz Certified

Overené jazdené vozidlá

Nejde iba o garantovaný počet kilometrov, predĺženú záruku a riešenie mobility. S programom Overených jazdených vozidiel si môžete byť istí, že odídete spokojní a s množstvom výhod. Každé vozidlo v programe má garantovaný počet kilometrov a je podrobené  celkovej prehliadke našimi kvalifikovanými technikmi. Tešiť sa však môžete aj na ďalšie výhody. Napríklad 24-mesačnú záruku, riešenie mobility v prípade poruchy či nehody, alebo atraktívnu ponuku financovania a lízingu.

Ponuku vozidiel Mercedes-Benz Certified spolu s prehľadom výhod Mercedes-Benz Certified nájdete u každého autorizovaného predajcu.

Garantovaný počet najazdených km

Overený počet najazdených kilometrov na základe dostupnej histórie vozidla v servisnom systéme a servisného zošita ako aj posúdením ďalších kontrolných bodov.

Predĺžená záruka

• 24-mesačná záruka na jazdené vozidlo takmer na úrovni záruky na nové vozidlo*
• Rýchla a kompetentná oprava v autorizovanej prevádzke Mercedes-Benz s použitím originálnych dielov Mercedes-Benz
• V prípade ďalšieho predaja súkromným osobám možno záruku preniesť na nasledujúceho majiteľa
• Ďalšie nadväzujúce záruky možno doobjednať

* Pre získanie presných záručných podmienok konkrétnej ponuky kontaktujte poradcu predaja jazdených vozidiel

Celková prehliadka

Dôkladná technická kontrola vozidla vykonaná kvalifikovaným servisným technikom Mercedes-Benz na základe prísnych kritérií pre komplexné posúdenie stavu interiéru a exteriéru vozidla ako aj overenie servisnej histórie.

Garancia mobility

Asistenčná služba Mobilo a Náhradné vozidlo - Pri poruche, nehode, menších nepríjemnostiach alebo v prípade vandalizmu sa naši experti postarajú v rámci celej Európy o to, aby ste mohli pokračovať v ceste. Či už opravou na mieste, prostredníctvom náhradného vozidla alebo lietadlom. A ak chcete radšej v pohodlí počkať kým bude vaše vozidlo opravené, radi vám zaplatíme hotelovú izbu. *

* Pre získanie presných podmienok riešenia mobility Mobilo kontaktujte poradcu predaja jazdených vozidiel

Financovanie a lízing

Atraktívna ponuka produktov financovania a lízingu podľa potrieb zákazníka od spoločnosti Mercedes-Benz Financial Services Slovakia s.r.o.

Predvádzacia jazda

Možnosť predvádzacej jazdy do 24 hodín od prejaveného záujmu (v rámci pracovných dní). Stačí predložiť vodičský preukaz a môžete vyraziť na skúšobnú jazdu.

Konektivita Mercedes me

• Profitujte z digitálnych produktov Mercedes me connect. Buďte so svojím vozidlom vždy v spojení – dôležité informácie a praktické funkcie týkajúce sa vášho vozidla máte tak kedykoľvek na dosah ruky (v závislosti od modelu vozidla)
• Ponuka inovatívnych služieb a produktov v oblasti životného štýlu prostredníctvom aplikácie Mercedes me

Nákup na protihodnotu

Aktívna ponuka možnosti nákupu vášho starého vozidla na protihodnotu v závislosti od posúdenia technického i obchodného hľadiska.